Haberler


25

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri Çan ve Yenice’de faaliyet gösteren üyeleri ile Çan Kale Seramik Havuzbaşı Sosyal tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

23 Mayıs 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen iftar yemeğine, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Berkin Karaca, İ. Volkan Temiz,Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Meclis Üyeleri Ali Karaman, Tuncay Önol, Ahmet Demir, Agah Ayhan, Hikmet Önder, Semih Sezgin Dabakoğlu, çok sayıda Komite Üyesi, Genel Sekreter Sema Sandal, Çan ve Yenice’de faaliyet gösteren üyeler ile Oda personeli katıldı.

Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen iftar yemeğinde üyelere hitaben konuşan Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu; “Mübarek Ramazan ayı bereketinin, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olması dileklerimle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bugün itibarıyla 7.055 üyeye sahip büyük bir aileyiz. Çanakkale Merkez’den sonra en çok üyemiz 577 firma ile Çan ilçesinde faaliyet gösteriyor. Şehrimiz ve Ülkemiz ekonomisine, istihdamına yaptığınız katkılar için bütün üyelerimize burada teşekkür ediyorum. Allah ticaretinizi, kazancınızı, bereketinizi ve en önemlisi sağlığınızı daim kılsın.” diyerek iftar yemeğine katılım sağlayan üyelere teşekkür etti.

Okunma Sayısı: 1161
resim