Haberler


08

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri Çanakkale Merkez, Eceabat, Gökçeada ve Lapseki ’de faaliyet gösteren üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

6 Haziran 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen iftar yemeğine, ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay, Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, A.Semih Toprak, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, İ.Berkin Karaca, İ. Volkan Temiz, Mehmet Önen, Meclis Başkan Yardımcıları Hayrettin Çetinkaya ve Turgay Kılıç Katip Üye Kanber Koç, Meclis Üyeleri, Komite Üyeleri, çok sayıda üyemiz ile Genel Sekreter Sema Sandal ve Oda personeli katıldı.
Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen iftar yemeğinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu; “Mübarek Ramazan ayı bereketinin, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olması dileklerimle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bugün de burada birlik ve beraberlik örneğini en güzel şekilde sergiliyoruz. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum Allah oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etsin, kazançlarımıza ve ticaretimize bereket versin. Haftaya kutlayacağımız Ramazan Bayramının ve ardından gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel Seçimlerin Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Okunma Sayısı: 986
resim