Haberler

ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU ÇOMÜ HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

  • 23.12.2020
  • canakkaletso

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muammer Karaayvaz ve Hastane Müdürü Ömer Hadımoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Ülkemizde Mart ayı itibariyle görülmeye başlanan Covid-19 salgınıyla sağlık çalışanlarımız canları pahasına mücadele ederek çok ciddi bir savaş veriyor. Üniversite Hastanemiz bu süreçte yaptığı planlı çalışmalar ve aldığı tedbirlerle ilimizde salgının yayılma hızının engellenmesinde önemli bir başarı göstermiştir. Başta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muammer Karaayvaz ve Hastane Müdürü Ömer Hadımoğlu olmak üzere tüm sağlık personeline gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz.” dedi.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi. Dr. Muammer Karaayvaz ve Hastane Müdürü Ömer Hadımoğlu’da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda Üniversite Hastanesine ilimizde ağır vaka sayılarının artmaya ağırlaşmaya başladığı bir dönemde hibe edilen solunum cihazları için emeği geçen herkes adına teşekkür etti. 

ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU ÇOMÜ HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ
ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU ÇOMÜ HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ